۸ روز پیش

فروش آپارتمان 117 متری - منظریه

لوکس
به هنگام تماس با کارشناسان ملک تبریز، کُد آگهی (13575) را به خاطر بسپارید.

مشاورین شما

کد آگهی 13575
نوع فروش
منطقه منظریه
متراژ (مترمربع) 117
قیمت 1,400,000,000 تومان
کد آگهی 13575 نوع فروش
منطقه منظریه متراژ (مترمربع) 117
قیمت 1,400,000,000 تومان
آپارتمان تک واحدی جنوبی با متراژ 117 متر مربع با موقیت منطقه ای عالی در یکی از با کلاس ترین و با فرهنگ ترین محله های تبریز واقع شده است.نمای ساختمان سنگی با آسانسور بزرگ و لابی بسیار شیک حس راحتی فراوانی را بهمراه دارد.آپارتمان 9 سال ساخت با تمام امکانات و نصبیات خواهد بود.از ویژگی های داخل ساختمان میتوان به مشاعات بزرگ و تمیز،پلان معماری بدون پرتی فضا های عمومی و خصوصی با پذیرایی بزرگ و جادار با نورگیری عالی از سمت جنوب و شمال همچنین اشپزخانه بزرگ اشاره کرد که حس و حال خوبی به شما میدهد.آشپزخانه دارای کابینت MDF جادار، هود، پرده شیک است.
تعداد 2 اتاق که هرکدام دارای اندازه خوب که از سمت شمال نورگیری فوق العاده ای دارند.اتاق ها دارای کمد دیواری بسیار جادار و همچنین تخت تاشو میباشند.
بالکن این واحد بصورت سرپوشیده با دسترسی از اتاق می باشد. همچنین سرویس بهداشتی ایرانی فرنگی بصورت یکجا وجد دارد.
در مورد نصبیات این واحد میتوان به کف پارکت، کاغذ دیواری ،کابینت MDF،تخت تاشو در اتاق والدین،کمد دیواری در اتاق ها و همچنین ورودی،پکیج ایتالیایی مارک بارلی،هود شیک،پرده در پذیرایی و اتاق ها، نور مخفی ، گچ بری شیک و لوله کشی مخصوص کولر گازی اشاره کرد.
از ویژگی های منحصر بفرد این ساختمان میتوان به،همسایگان با فرهنگ، دسترسی به امکانات شهری از جمله تاکسی اتوبوس مراکز درمانی ومدرسه اشاره کرد
آگهی های مشابه