۳ ماه پیش

پیش فروش آپارتمان مسکونی 230 متری - بارناوا

به هنگام تماس با کارشناسان ملک تبریز، کُد آگهی (12864) را به خاطر بسپارید.

مشاورین شما

کد آگهی 12864
نوع ارائه
منطقه بارناوا
متراژ (مترمربع) 230
قیمت 4,600,000,000 تومان
کد آگهی 12864 نوع ارائه
منطقه بارناوا متراژ (مترمربع) 230
قیمت 4,600,000,000 تومان
آپارتمان تک واحدی دو کله شمالی و جنوبی با متراژ 230 متر مربع که شمالا در گذر 8 متری و جنوبا در گذر 24متری با موقیت منطقه ای عالی در یکی از دنج ترین و با فرهنگ ترین محله های تبریز واقع شده است.نمای ساختمان رومی بسیار شیک با دو آسانسور باربری و نفربر بزرگ و دو پارکینگ که یکی در پیلوت ودیگری در زیرزمین واقع شده است حس راحتی فراوانی را بهمراه دارد.آپارتمان نو ساز با نصبیات خواهد بود که از طرف شهرداری گواهی عدم خلافی ارائه میشود.از ویژگی های داخل ساختمان میتوان به مشاعات بزرگ و تمیز،پلان معماری بدون پرتی فضا های عمومی و خصوصی با پذیرایی بزرگ 110 مترمربعی جادار و دلنشین با نورگیری عالی از سمت شمال و همچنین اشپزخانه بزرگ 29 مترمربعی که از سمت شمال دارای بالکن بوده اشاره کرد که حس و حال خوبی به شما میدهد.
تعداد 3 اتاق با متراژهای 16،19و27مترمربع که یکی از آنها اتاق مخصوص والدین بهمراه مستر(27مترمربع) که از سمت جنوب نورگیری فوق العاده ای دارند.
2 عدد تراس این واحد مشرف به شمال با دسترسی از آشپزخانه و پذیرایی که در آن برق گاز و آب در نظر گرفته شده است.
این واحد دارای شیب نمیباشد.
در مورد نصبیات این واحد میتوان به نور مخفی ، گچ بری شیک ، هالوژن ، شیرآلات شیک ، رادیات ،پکیج ، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی و روشویی اشاره کرد.
این آپارتمان با رعایت تمام اصول مهندسی مدرن و بروز بنا شده است.
از ویژگی های منحصر بفرد این ساختمان میتوان به ویو ابدی،همسایگان با فرهنگ، دسترسی به امکانات شهری از جمله تاکسی اتوبوس مراکز درمانی ومدرسه اشاره کرد
آگهی های مشابه